Vánoční stromek ALPAS PINE z měkkého 3D jehličí

NOVINKA: Vánoční stromek ALPAS PINE je krásná jedlička s precizně zpracovanými větvičkami, vyrobenými ze speciálního materiálu, díky kterému je stromek nejen na pohled, ale také na dotek k nerozeznání od skutečného.

Umělý vánoční stromeček ALPAS PINE je vyroben z jedinečné kombinace 2D a 3D jehličí. Naše kombinace 2D a 3D jehličí spojuje nejkrásnější vlastnosti skutečného vánočního stromku s moderními materiály a dokonalým designem umělých stromků. Každá větev byla pečlivě navržena a vyrobena tak, aby vytvořila realistický a živý vzhled. 2D jehličí zaručuje, že stromek je plný, široký a hustý. Na druhé straně 3D jehličí přidává vánočnímu stromku hloubku a texturu, což z něj činí skutečně působivý kousek.

Výhodou našeho umělého vánočního stromku je jeho jednoduchá montáž a stabilita. Každá část stromku je přesně navržena a skládá se jednoduchým způsobem. Díky tomu si můžete vychutnat montáž bez zbytečných problémů a následně rychle pustit do vyzdobování. Stromeček je také dodáván se stabilním stojanem, což zajišťuje, že stromek bude bezpečně a pevně stát během celé vánoční sezóny.

Kromě své realističnosti a jednoduché montáže náš stromek také nabízí vynikající trvanlivost. Je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči opadávání, vyblednutí a deformacím, takže se nebudete muset obávat o jeho vzhled ani při dlouhodobém používání. Naše vánoční stromky jsou zdravotně nezávadné, vyrobeny z nejkvalitnějších PVC nebo PE materiálů, bez chemického zápachu a nehořlavé což znamená, že v případě požáru jen tlejí a nehoří.

Umělé stromky z 2D a 3D jehličí jsou také ekologickou volbou. Nemusíte se starat o tažení stromů a udržování živých stromků. Vaše rozhodnutí pro umělý stromek přispívá k ochraně životního prostředí a můžete jej využít znovu a znovu v následujících letech.

Pokud se neumíte rozhodnout, jaký materiál jehličí je pro Vás vhodný, možná Vám pomůže náš článek "JAK SE ROZHODOVAT MEZI 2D A 3D VÁNOČNÍMI STROMKY".

Vánoční stromek ALPAS PINE je balen v kartonu spolu s pevným kovovým stojanem a k dispozici je v několika výškách.


TERMÍN DORUČENÍ: objednané zboží s označením "na skladě" expedujeme okamžitě, doručení u klienta je do 24 hodin od objednání.

Výška vánočního stromku Počet větviček na vánočním stromku Spodní průměr vánočního stromku
Vánoční stromek ALPAS PINE 150 cm 64 ks 100 cm
Vánoční stromek ALPAS PINE 180 cm 620 ks 116 cm
Vánoční stromek ALPAS PINE 210 cm 243 ks 144 cm


Neumíte se rozhodnout pro výšku vánočního stromku? Změřte si prostor, kam plánujete vánoční stromek umístit a v úvahu berte i spodní šířku vánočního stromku.

Vyzdob si tento stromek

Výška stromku 180 cm
4 452,00 Kč s DPH
původně: 4 844,00 Kč
sleva: 8%
Nejnižší cena za posledních 30 dnů: 4 452,00 Kč
Výška stromku 180 cm
Dostupnost: skladem
Objednat  kus  
Vánoční stromek ALPAS PINE z měkkého 3D jehličí
 
Mohlo by Vás zajímat